Poētika
profesionālās apmācības centrs
Kursi

Mūsu profesionālās apmācības centrs Poētika piedāvā no 1 mēneša līdz 2 gadiem apmācības kursus. Nodarbības vada pedagogi ar augstāko izglītību nozarē un pedagoģisko izglītību.

Pēc mācību kursa beigšanas jākārto ieskaite vai kvalifikācijas eksāmens, pēc noslēguma pārbaudījuma izdod sertifikātu latviešu un angļu valodās, sertifikāts pēc eiropas parauga vai profesionālās pilnveides apliecību ar iegūto kvalifikāciju un profesijas kodu.

Mūsu aģentūrā strādā kvalificēti speciālisti, kuri palīdzēs Jums izvēlēties ceļojumu kopā ar atpūtu pēc jūsu interesēm, velmēm un iespējām.

Mūsu mājas lapā poetika.lv, mēs izvietojam noderīgu un interesantu informāciju, kura jums palīdzēs izplānot savus braucienus.

1

2

Uzmanību!
 

Cienājamie klienti!

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ informējam par izmaiņām visos mūsu aktīvajos mācību procesos.
No 9. novembra teorijas apmācības tiks nodrošinātas attālināti (tiešsaistes platformā Zoom), savukārt praktiskās nodarbības, notiks klātienē.

Mēs turpināsim strādāt un risināsim visus Jūsu jautājumus

telefoniski (+371) 277 562 63, (+371) 294 693 91

vai e-pastā macibu@poetika.lv  poetikamacibu@inbox.lv

 Lūdzam jūsu sapratni un pacietību.

 

 

Copyright ©2024
© 2010-2024 Internet Shop Design & Programming: Profita.Solutions

SIA "Poētika" apliecina, ka visa informācija, kas mums tiek sniegta tiek saglabāta un glabāta vadoties pēc fizisku personu datu aizsardzības likumu (Regula). Personas dati netiks atklāti vai nodoti nevienai trešajai pusei, tikai pilnvarotajiem saņēmējiem.

We use coookies on our website. Do you agree with it?