Poētika
profesionālās apmācības centrs
Kursi

Mūsu profesionālās apmācības centrs Poētika piedāvā no 1 mēneša līdz 2 gadiem apmācības kursus. Nodarbības vada pedagogi ar augstāko izglītību nozarē un pedagoģisko izglītību.

Pēc mācību kursa beigšanas jākārto ieskaite vai kvalifikācijas eksāmens, pēc noslēguma pārbaudījuma izdod sertifikātu latviešu un angļu valodās, sertifikāts pēc eiropas parauga vai profesionālās pilnveides apliecību ar iegūto kvalifikāciju un profesijas kodu.

Mūsu aģentūrā strādā kvalificēti speciālisti, kuri palīdzēs Jums izvēlēties ceļojumu kopā ar atpūtu pēc jūsu interesēm, velmēm un iespējām.

Mūsu mājas lapā poetika.lv, mēs izvietojam noderīgu un interesantu informāciju, kura jums palīdzēs izplānot savus braucienus.

Par jauniešu akadēmiju
Pašu finanšu pārvaldīšana
WordPress
Uzmanību!
 

Cienājamie klienti!

Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas paziņojumu, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus un visā Latvijas teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 2020.gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, rūpējoties par mūsu klientu veselību un drošību, esam pieņēmuši lēmumu 9. jūnijam.aprīlim slēgt mūsu biro un atcelt visas klātienes tikšanās ar klientiem. 

Mēs turpināsim strādāt attālināta režīmā un risināsim visus Jūsu jautājumus

telefoniski (+371) 277 562 63, (+371) 294 693 91

vai e-pastā macibu@poetika.lv  poetikamacibu@inbox.lv

 Lūdzam jūsu sapratni un pacietību.