Poētika
profesionālās apmācības centrs
Kursi
549.jpg
Viesnīcas istabene
Tūrisms un Viesmīlība
Reģistrējieties

Viesnīcas istabene

  Kursa mērķis

  Istabeņu kompleksā sagatavošana augsta līmeņa viesnīcām/moteļiem. Istabeņu apmācība(viesnīcu saimniecības daļas personāls, stāvu dienests, Housekeeping). Iepazīšanās ar viesnīcu numuru struktūru, viesnīcu standartiem, dažādu uzkopšanas darbu veikšanas tehnoloģiju, apkalpošanu numuros tehnoloģiju. Programma izstrādāta ar  viesnīcu biznesa vadošiem speciālistiem. Programmu veiksmīgi pielieto apmācot istabenes augsta līmeņa viesnīcām.

  Mērķa auditorija

  Ja jums nav pieredzes viesnīcu darbā,

  Ja jūs vēlaties paaugstināt savas algas apmēru,

  Ja jūs vēlaties papildināt savas zināšanas un iegūt sertifikātu.

  Apmācību rezultāts
  Mācību ilgums

  16 mācību stundas.

  Mācību kārtība: kontaktlekcijas – 8 mācību stundas; patstāvīgais darbs ar mācību materiāliem, konsultācijas – 8 mācību stundas.

  Piedāvājam arī individuālas apmācības.

     

  Nodarbību grafiks
  Speciālais piedāvājums

  Īpašais piedāvājums! 5% atlaide, ja apmaksa tiek veikta piecas darba dienas agrāk pirms kursu sākuma. Atlaides nosacījumi: atlaide attiecas uz mēnešu skaitu, ko jūs maksājat atlaides periodā. Piedāvājums derīgs grupām, sākot mācību 2024. gadā. Atlaide nesummējās ar citām atlaidēm!

  Plānotais sākums

   

  Programmas saturs

  Viesnīcu biznesā istabenes profesija ir viena no pieprasītākajām, par cik no ideālas tīrības un kārtības ir atkarīgs uzņēmuma imidžs.

  1. daļa
  2. daļa
  3. daļa
  4. daļa
  5. daļa
  6. daļa
  7. daļa
  Noslēguma darbs
  Apmācību valoda
  Latviešu
  Mācību maksa
  Mācību maksa grupā

  115.00 Eur (ar PVN 21%) /kurs

  Mācību maksa individuāli

  25,00 € (ar PVN 21%) /mācību st.

  Mācību maksa individuāli un pēc izvēles
  Tālmācības izmaksas

  Apmācības forma: klātienē un neklātienē. Distances kurss (apmācība no attāluma caur internetu) satur visus nepieciešamos materiālus apmācībai, kas dod iespēju patstāvīgi apgūt mācību programmu. Beidzot apmācības Jūs iemācīsieties radīt komfortu un uzturēt kārtību viesnīcā, iegūstot viesnīcu viesu atzinību.

  Dokuments, beidzot kursu
  Apliecība /Certificate latviešu un angļu valodā
  Nepieciešamie dokumenti
  Reģistrācijas maksa

  15,00 €

  Materiāli nodarbībām
   

   

  Pievērsiet uzmanību!

  * Visur ir norādīti plānotie datumi mācību sākumam.Mēs ievērojam grupas veidošanas principus un apstiprinam konkrētu kursu sākuma datumu tikai pēc grupas saraksta apstiprināšanas un pēc reģistrācijas maksas saņemšanas no klausītājiem.

  * Apmācību maksa var mainīties, cena var gan samazināties, gan palielināties. Cenas ir tikai priekš no jauna izveidotām grupām.

  * Iesniedzot dokumentus vispirms nepieciešams iemaksāt 15.00 EUR triju darba dienu laikā. Apmaksājot reģistrācijas iemaksu Jūs rezervējat vietu grupā. Doto summu atpakaļ neatmaksā gadījumā, ja atsakās no mācībām līdz grupas apmācību sākumam.

  * Ja, kaut kādu iemeslu dēļ  SIA Poētika pārceļ apmācību datumu vairāk kā par 2 nedēļām, kas var ietekmēt Jūsu plānus, firma garantē atgriezt atpakaļ Jūsu iemaksāto naudu 10 darba dienu laikā sākot no Jūsu iesniegtās prasības momenta.

  Copyright ©2024
  © 2010-2024 Internet Shop Design & Programming: Profita.Solutions

  SIA "Poētika" apliecina, ka visa informācija, kas mums tiek sniegta tiek saglabāta un glabāta vadoties pēc fizisku personu datu aizsardzības likumu (Regula). Personas dati netiks atklāti vai nodoti nevienai trešajai pusei, tikai pilnvarotajiem saņēmējiem.