Poētika
profesionālās apmācības centrs
Kursi
0
Atsauksmes
Reģistrējieties

Atsauksmes

Labdien!
 
Paldies par ļoti noderīgajiem Auklīšu kursiem, kur iegūtās zināšanas varēšu izmantot, pieskatot lielākus un mazākus bērnus.
 
Atsauksme par kursiem un apmācību centru:
Komunikācija ar apmācību centru pirms kursu sākšanās un to laikā bija ļoti operatīva. Vienmēr varēju ar Jums sazināties un uzzināt sev interesējušos jautājumus. Noteikti ieteikšu arī citiem. Kā jau minēju, kursos dzirdētā informācija bija ļoti noderīga. Man patika ZOOM formāts un iespēja kursus apgūt attālināti, jo citādi noteikti nebūtu mācījusies pie Jums. Dažkārt gadījās ķibeles ar pieslēgšanos, bet tehnika ir tehnika. :) Lektores ir pieredzes bagātas un informāciju sniedz ļoti viegli uztverami. Priecē, ka bija ļoti daudz praktisku piemēru "iz dzīves". Daudzas lietas jau esmu izmēģinājusi. Man patīk, ka uz e-pastu saņēmu arī prezentācijas, kur nepieciešamības gadījumā varēšu arī ieskatīties pēc kursu beigām.
 
Ieteikums: Patika lekcijas, kur pa vidu bija pauzes, nevis lekcija bija bez pārtraukumiem. Tad bija iespēja vismaz 10 minūtes noiet nost no datora, lai nedaudz izvēdinātu galvu un spētu atkal koncentrēties. Iesaku visām lekcijām paredzēt īsu pauzi pēc 1.5h.
 
Ar sveicieniem
Gita Kūlīte
22.05.2021
 

Paldies par auklīšu kursiem. Uzzināju daudz ko jaunu, noderīgu, interesantu. Pasniedzēji ir sava aroda speciālisti un ļoti pozitīvi. Pēc nodarbībām materiālu mums nosūtīja elektroniskā veidā. Ja mums radās kaut kādi jautājumi, tad kursa organizatori operatīvi sniedza atbildes. Meitenes, ar kurām nodarbojāmies, arī ir ļoti patīkamas, mums bija laba kompānija. Online režīmā es mācos pirmo reizi un šāda nodarbību forma man ļoti iepatikās. Nav jātērē laiks ceļam. Liels paldies arī organizatoriem un pasniedzējiem par jūsu veikumu. Vēlu visu to labāko!

Svetlana Kļaviņa

20.05.2021

 

Labdien! 

Auklīšu kursi. Vēlos atzīmēt, ka jūsu centrs man piedāvāja visoperatīvākās un piemērotākās apmācības. Dažas dienas atpakaļ man pazvanīja no cita centra, kur es arī iesniedzu pieteikumu apmācībām, un pateica, ka šobrīd komplektē grupu, bet es atbildēju, ka kursus jau esmu pabeigusi. Tas ir ļoti patīkami! No pasniedzējiem īpaši vēlos izcelt pedagoģijas pasniedzēju. Nodarbībās bija radīta patīkama atmosfēra, bija interesanti klausīties un komunicēt.

Liels paldies! Jeļena

19.05.2021

 

Grāmatvedības mācību programma ir ļoti labi izstrādāta, viss ir saprotami un loģiski, daudz papildu materiālu. Mūsu pasniedzējs sniedza skaidru priekšstatu par grāmatvedības kontējumiem un grāmatvedības bilances izpratni. Teorijas skaidrošana notika ar piemēriem, kā rezultātā materiāls bija labi apgūts, es guvu absolūtu skaidrību par visiem jautājumiem. Paldies!

Aleksandrs J.

20.12.2020

 

Vēlos izteikt pateicību Tatjanai Kostiļevai, mūsu Ainavas dizaina kursa pasniedzējai, kuros es mācījos. Pieteicos kursiem, jo mēs iegādājāmies zemesgabalu un jau no paša sākuma es vēlējos visu izdarīt pareizi, skaisti un dvēselei tīkami. Grupa mums nebija liela, tāpēc visi paspēja sagatavot savu zemesgabalu skices un projektus. Mēs paguvām pamācīties gan klātienē, gan arī caur ZOOM. Sākumā nebija pierasts un nedaudz bailīgi, bet, kad iejutāmies, izrādījās, ka ir pat labi, ieekonomējām tik daudz laika un naudas, kas būtu iztērēti ceļam. Tatjana mums sniedza daudz noderīgu padomu, ar katru paspēja apspriest sava zemesgabala detaļas. Apmācību laikā mēs arī paspējām aizbraukt uz dārza audzētavām. Bet vispār, es arī nākotnē labprāt tā mācītos – daļēji auditorijā, bet daļēji attālināti online režīmā. Esmu ļoti apmierināta! Paldies!

Ar cieņu, Olesja.

2020.g.

 

Jums patīk ceļot? Droši vien daudzi pateiks, ka jā. Bet ceļošanai ir nepieciešami palieli līdzekļi un pietiekami daudz brīvā laika. Tādēļ es izvēlējos tādu profesiju kā – tūrisma menedžeris. Izvēlējos arī mācību centru Poētika, kas atrodas pašā pilsētas centrā. Programma, kas ļauj ne tikai iegūt teorētiskās zināšanas, bet arī, ja ir vēlme, izvēlēties praksi tūrisma aģentūrā.

Es nenožēloju par savu izvēli. Man ļoti patika šeit mācīties, es uzzināju tik daudz jauna un noderīga, ātrāk gribu sākt strādāt un zinu, ka man viss izdosies. Paldies!

Ar cieņu, Irina V.

14.01.2019

 

Vēlos teikt paldies par iespēju apmeklēt floristikas kursus un vislielāko paldies saku Pasniedzējai Jeļenai Tikačovai, kura ir ļoti profesionāla un nodrošināja interesantas un informācijam bagātas nodarbības.
Ar cieņu,
Sigita Švarca.

05.01.2017

 

Apmeklējām kursu gidiem "Ekskursiju vadīšanas māksla", organizātori bija ļoti atsaucīgi un pielāgoja nodarbību laikus mūsu iespējām apmeklēt tās. Nodarbībās varējām diskutēt un noskaidrot interesējošos jautājumus. Mācību procesa laikā tiek organizētas ekskursijas un muzeju apmeklējumi, iesaku nepalaist garām Daugavgrīvas cietokšņa apmeklējumu, ļoti interesanti un pārsteidzoši. Beidzot šos kursus ir iespēja saņemt Rīgas tūristu gidu sertifikātu. Paldies organizatoriem un pasniedzējiem!    

Ar cieņu, Agnese, Artūrs, James, Marcus, Mārtiņš.

27.02.2017

 

Paldies "Poētika" par tūrisma biznesa sniegto apmācību programmu. Viss ir ātri un precīzi, bet pats galvenais – pasniegts vienkāršā un skaidrā valodā, bez sarežģītas terminoloģijas. Milzīgs paldies pasniedzēju kolektīvam, kas padalījās ar savām zināšanām un pieredzi!

O. Tetere

28.07.2017

 

Tūrisma biznesu apguvu pēc individuālās programmas, jo gadu pirms tam nomācījos Anglijas koledžā. Poētikas kursos ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamo materiālu klāstu manam nākotnes darbam. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Liels paldies!

Mihails

06.09.2017

 

Esmu pabeigusi apmācības mācību centrā “Poētika”. Vēlos izteikt pateicību vadībai un ceļvežu kursu organizatoriem. Nodarbības vadīja kvalificēti speciālisti.

Īpašu pateicību izsaku Inārai Heinriksonei – arhitektūras pasniedzējai. Viņas lekcijas bija ļoti interesantas, saturīgas. Mēs uzzinājām daudz faktu, ļoti patika ekskursija ar viņu. Izsaku arī pateicību lektoriem Vladam Bogovam un Aleksandram Gurinam. Guvām diezgan plašu informāciju izmantošanai turpmākajā darbā.

Īpaša pateicība Iljam Lenskim par zināšanām, ko viņš ir devis par ebreju vēsturi Latvijā.

Nodarbības norisinājās omulīgās telpās.

Gribētos ieteikt kursu organizatoriem vairāk sūtīt lekciju un ekskursiju materiālus, lai to varētu izmantot darbā.

Vēlu kursu organizatoriem veiksmi darbā, turpmāko uzplaukumu! Atsevišķs liels paldies Lidijai Saveljevai un Kristīnei Kafelei par sapratni un vēlmi pozitīvi atbildēt uz visiem kursantu lūgumiem!

Ar cieņu,

Nataļa Cimanova

24.05.2017

 

Es mācījos ekskursijas vadītāja kursos mācību centrā Poētika. Vēlos izteikt savu pateicību grupas vadītājai Lidijai Saveljevai, kā arī Kristīnei Kafelei. Mūsu grupa sastāvēja no jau esošajiem ekskursiju vadītājiem, kas šajā jomā nostrādāja daudzus gadus. Tas arī bija pats grūtākais attiecībā uz pedagogu izvēli un individuālu pieeju mūsu grupai. Poētika izrādīja visu nopietnību kadru izvēles ziņā, lekcijām, ekskursijām un sniedza mums to, ko var definēt kā padziļināti un detalizēti pārdomātu apmācību procesa novadīšanu. Visi pasniedzēji ne tikai padziļināja mūsu zināšanas, bet arī individuāli atbildēja uz daudziem mūsu jautājumiem, kas dažkārt bija diezgan sarežģīti, jo mūsu grupā bija cilvēki ne tikai ar pieredzi, bet arī ar izglītību (pat ar 2), kas iegūta universitātē un citās nopietnās augstākās izglītības iestādēs. Milzīgs paldies mācību centra administrācijai par profesionālu un individuālu pieeju mūsu grupas klausītājiem. Kristīnei Kafelei par precīzām un korektām atbildēm, par informāciju, kas regulāri tika mums pasniegta. Veiksmi visos pirmsākumos!

Marija Hvedčeņa

10.05.2017

 

Pateicos visam kolektīvam par patīkamu saskarsmi, ļoti pati auklīšu kursi.

Programma ir noderīga un interesanta, gribējās apmeklēt ilgāk. Diemžēl ātri beidzās, esmu ļoti apmierināta! Veiksmi un uzplaukumu!

Ar cienu, Natalija.

20.02.2017

 

Mājkalpotājas kursi. Tika iegūta pilnvērtīga informācija par visu programmu, kas noderēs un tiks izmantota praksē. Psiholoģijas nodarbības arī notika ļoti interesantā formā. Turpmāk plānoju papildināt savas zināšanas jūsu mācību centra semināros.

J. Milius

31.01.2017

 

Man ļoti patika kursa “Excel 2” pasniedzējas Ilonas pasniegšanas saturs un maniere: materiāla pasniegšana notika ņemot vērā studentu prasības, daudz konkrētu piemēru, papildu jautājumu un opciju izgaismošana kādas tēmas apskatīšanas procesā, t.i., tāds interaktīvs darbs. Ir saprotams, ka kurss ir ierobežots laika ziņā, bet Excel iespējas ir daudz plašākas. Paldies, lai Jums veiksmīgs gads un vēl tiksimies nākamajā Excel apmācību līmenī!

Ar cieņu,

Jeļena Bērziņa

 

Vēlos izteikt pateicību par kursa “Mājkalpotāja” lielisku organizāciju. Bija ļoti patīkami saņemt tik lielu informācijas apjomu par vajadzīgo tēmu, saņemt atbildes uz jautājumiem īsā laikā, kas man bija ļoti svarīgi.

Ar cieņu, Alla Osmolovska.

27.10.2016

 

Atsauksme par kursiem “Mājkalpotāja”. Manas individuālās nodarbības ar Lidiju bija rezultatīvas manam turpmākajam darbam. Saņēmu daudz teorētisko zināšanu un atbilžu uz maniem jautājumiem. Nodarbību tēmas un jautājumus es izvēlējos pati, tieši tos, kas man bija svarīgi! Noteikti vērsīšos pie jums pēc papildu nodarbībām, ja radīsies tāda nepieciešamība!

Ar cieņu, S. Valberga.

20.09.2016

 

Noklausītais ekspress kurss “Tūrisma biznesa organizācijas un vadība” bija ļoti izzinošs. Vēlos atzīmēt “Poētika” darbinieku, kā arī kursa pasniedzēju profesionalitāti. Nodarbības bija organizētas ērtajā vakara laikā un notika komfortablās mācību telpās. Visi organizatoriskie jautājumi, kas parādījās procesā, tika risināti ātri un efektīvi. Man bija iespēja izmantot mācību literatūru no “Poētika” bibliotēkas, kas man palīdzēja kursa mācību materiāla apgūšanā.

Ar cieņu, Albina Zeneviča.

09.01.2016

 

Uzņēmējdarbības kursa saturs mani pilnībā apmierināja. Bija ļoti interesanti. Ļoti patika materiāla pasniegšanas forma, lietišķas spēles ar piemēriem no praktiskās dzīves. Esmu pārliecināta, ka teorētiskais materiāls nākotnē palīdzēs man to pielietot manā darbā.

Kristīne Z.

25.08.2015

 

Esmu pabeigusi kursu “Restorānu biznesa organizācija un vadība”.

Vēlos pateikties jums par tik izzinošu kursu organizāciju.

Paldies pasniedzējiem Laurai, Sergejam, Jolantai. Šajā sfērā esmu ne tik sen, bet esmu guvusi daudz vērtīgas un noderīgas informācijas. Un šīs zināšanas man noderēs manā darbā.

 Karīna Sadomceva

03.08.2015

 

Mana praktiskā darba pieredze šobrīd atbilst amatiem, kurus esmu teorētiski apliecinājusi ar kvalifikācijas sertifikātu iegūšanu Jūsu lieliskajā mācību centrā. Licencētais mācību centrs “Poētika” ir diezgan labi pazīstams Latvijā un arī ārvalstīs ar kadru kvalitatīvu sagatavošanu potenciālajām starpnieku firmām un potenciālajiem klientiem. Nodarbību telpu atrašanās vieta – gaišas un ērtas mācību klases – atrodas pilsētas centrā. Viegli nokļūt no jebkura mikrorajona. Nodarbību laiks tiek saskaņots iepriekš.

Mans personīgais viedoklis par pasniedzēju pasniegšanas un kompetences kvalitāti:

augstas klases pasniedzēju sastāvs, kas šobrīd ir pieredzējuši, apzinīgi, orientēti uz pozitīvu rezultātu, un pats galvenais – dziļi ieinteresēti par iegūstamās papildu izglītības noderīgumu. Uz šo brīdi esmu ieguvusi papildu neformālo izglītību “MĀJKALPOTĀJA un AUKLE” jomā, kas man palīdzēja noformēt mērķi profesionālai attīstībai – es tiecos un pielieku visas pūles, lai būtu pieprasīta. Turklāt tagad esmu pārliecināta, ka iegūtā izglītība un mana iepriekšējā profesionālā darba pieredze + mana galvenā izglītība “profesionālais PAVĀRS” man palīdzēs īstenot uzrāvienu pēc kursu beigšanas “Poētikā”.

Natālija Dogadajeva

2015.g.

 

Īpaša pateicība Mājkalpotāju kursa pasniedzējiem par profesionalitāti un lielisku sagatavošanu nodarbībām. Pateicos par noderīgu un vajadzīgu informāciju.

Nataļja Sosnere

13.03.2015

 

Manā skatījumā viss ekspress kurss Restorānu biznesa organizācija ir noderīgs tādiem iesācējiem “nezinīšiem” kā mūsu grupa, un es necik nenožēloju, ka apmeklēju šīs lekcijas :-) !

Pasniedzēja Tamāra Rubene ļoti labi pasniedza materiālu, mūsdienīgāk un padziļināti ievadīja biznesa tēmā. Vairāk iesācējiem vajadzīgās teorijas.

Ar cieņu, Olga.

20.04.2013

 

Esmu ļoti apmierināta ar floristikas  kursos iegūtajām zināšanām. Uzskatu, ka bija ļoti laimējies ar pasniedzēju Ļenu Tikačovu, kura dalījās ar dažādiem profesionāliem sīkumiem, kas ļoti atvieglo darbu, piemēram, veidojot pušķi uz laiku uzlikta gumija, lai ziedi negriežas. Mūs, kuri mācamies, piesaista profesionāli pasniedzēji. Tā nav glaimošana, bet patiesība.
Lai Jūsu mācību centram arī turpmāk veiksmīga darbība!

Vēlreiz paldies par iegūtajām zināšanām. 
 mg. paed. Ligita Turlaja. Rēzeknē

01.03.2013.

  Kursa mērķis
  Mērķa auditorija
  Apmācību rezultāts
  Mācību ilgums
  Nodarbību grafiks
  Speciālais piedāvājums
  Plānotais sākums
  Programmas saturs
  1. daļa
  2. daļa
  3. daļa
  4. daļa
  5. daļa
  6. daļa
  7. daļa
  Noslēguma darbs
  Apmācību valoda
  Mācību maksa
  Mācību maksa grupā
  Mācību maksa individuāli
  Mācību maksa individuāli un pēc izvēles
  Tālmācības izmaksas
  Dokuments, beidzot kursu
  Nepieciešamie dokumenti
  Reģistrācijas maksa
  Materiāli nodarbībām
   
  Copyright ©2024
  © 2010-2024 Internet Shop Design & Programming: Profita.Solutions

  SIA "Poētika" apliecina, ka visa informācija, kas mums tiek sniegta tiek saglabāta un glabāta vadoties pēc fizisku personu datu aizsardzības likumu (Regula). Personas dati netiks atklāti vai nodoti nevienai trešajai pusei, tikai pilnvarotajiem saņēmējiem.